Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 4 avqust 2026-cı il tarixli Sərəncamı ilə Nurlan Rauf oğlu Hacıyev Naxçıvan Muxtar Respublikası Ordubad Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı təyin edilib.
Qeyd edək ki, Nurlan Hacıyev bu təyinata qədər Naxçıvan Muxtar Respublikası Maliyyə Nazirliyi Aparatının rəhbəri vəzifəsində çalışıb.
Nurlan Hacıyevi yeni vəzifəyə təyin olunması münasibətilə təbrik edir, gələcək fəaliyyətində uğurlar arzulayırıq.

By the Order of the President of the Republic of Azerbaijan dated August 4, 2026, Nurlan Rauf oglu Hajiyev was appointed head of the Ordubad District Executive Authority of the Autonomous Republic of Nakhchivan.
It should be noted that Nurlan Hajiyev served as the Head of the Office of the Ministry of Finance of Nakhchivan Autonomous Republic until this appointment.We congratulate Nurlan Hajiyev on his new position and wish him success in his future activities.